O NAS

Firma Nord-Dach istnieje od 2012 roku jednak pierwsze doświadczenia związane z pracami dekarskimi sięgają jeszcze kilka lat wstecz. Podstawą działalności firmy są wszelkie prace związane z dachami i konstrukcjami drewnianymi.

Zrealizowaliśmy setki projektów, które obejmowały więźby dachowe, pokrycia dachowe oraz stolarkę okienną. 

Ponadto wykonaliśmy liczne konstrukcje drewniane (domki letniskowe, wiaty garażowe, drewutnie) oraz domy szkieletowe w konstrukcji skandynawskiej.

Jeżeli chodzi o pokrycia dachowe wykonujemy je używając niemal wszystkich dostępnych na rynku materiałów. 

W zależności od oczekiwań klienta oferujemy indywidualną pomoc w doborze odpowiednich produktów zwracając baczną uwagę na ich trwałość i wygląd.

W 2020 roku w naszej ofercie pojawiły się instalacje fotowoltaiczne. Oferujemy montaż paneli, ale także pomoc w doborze właściwej instalacji.

Pomagamy naszym klientom w formalnościach związanych z podłączeniem instalacji do sieci oraz w uzyskaniu dofinansowania.

Charakteryzuje nas wysoka jakość wykonywanych projektów pod względem technicznym i estetycznym, co przekłada się na stuprocentowe zadowolenie klientów.

Potwierdzeniem rzetelności firmy są rekomendacje osób, które miały możliwość skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuj