TECHNOLOGIA I SPRZĘT

Charakteryzuje nas wysoka jakość wykonywanych projektów. Podczas prac związanych z konstrukcjami drewnianymi, więźbami oraz pokryciami dachów zwracamy uwagę na to aby realizowany projekt został wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną oraz oczekiwaniami klienta – tzn. będzie estetycznie wykonany, trwały a co za tym idzie nie będzie wymagał ingerencji przez maksymalnie długi czas eksploatacji. Oprócz wiedzy i doświadczenia, które za nami stoi jest jeszcze jedna kwestia – mianowicie park maszynowy. Od początku swojej działalności stawialiśmy sobie za cel posiadanie odpowiedniego sprzętu wyspecjalizowanego do konkretnych zadań. Za przykład mogą tu posłużyć narzędzia jakich używamy do wykonywania konstrukcji drewnianych. Często widuje się w rękach cieśli piły spalinowe jako podstawowe narzędzie pracy – naszym zdaniem piła łańcuchowa jest dobra , ale do wycinki drzew w lesie – precyzja cięć takim sprzętem jest niewielka a efekt końcowy często przyprawia o ból głowy.

Dlatego My stosujemy w pracach z drewnem piły tarczowe – począwszy od małych lekkich pił

akumulatorowych – po duże elektryczne piły tarczowe zdolne do cięcia materiału o przekroju nawet 14cm. Gwarantuje to bardzo wysoką precyzję cięć, a co za tym idzie precyzyjne spasowanie łączonych elementów, co poza estetyką daje – sztywność i wytrzymałość wykonanej konstrukcji.

Takich przykładów moglibyśmy wymienić znacznie więcej. Posiadamy profesjonalny sprzęt taki jak: wkrętarki, gwoździarki, piły, zaginarki do obróbek blacharskich, rusztowania i wiele innych narzędzi niezbędnych do profesjonalnego i sprawnego wykonania powierzonego projektu. Kolejną kwestią jest porządek i czystość na budowie. Klienci powierzający nam prace mogą być pewni że zarówno w trakcie prac jak i po ich zakończeniu plac budowy będzie uporządkowany i pozostawiony taki jakim go zastaliśmy. Prace będą wykonane starannie, a pod dachówką ułożoną na dachu nie pozostanie niezliczona ilość śmieci, trocin, pyłu z ciętej dachówki i wielu innych przedmiotów często odnajdywanych podczas poprawek lub remontów nie dawno wykonanego dachu przez tak zwanego „fachowca”.
Przewiń do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuj